Erişilebilirlik Menüsü

Ekran Okuyucu

Seçili Alan Okuyucu

Bağlantı Vurgula İkonu

Bağlantı Vurgula

Metni Büyüt İkonu

Büyük Metin

Metni Sola Hizala

İmleç

Okuma Kılavuzu

Okuma Maskesi

Disleksi Dostu

Kontrast

Solgunlaştırma

Düşük Doygunluk

Yüksek Doygunluk

Yüzüncü Yıl Logosu Atatürk
  Cumhurbaşkanlığı İdari İşler Başkanı Sayın Metin Kıratlı ve N.E.Ü. Rektörü Sayın Cem Zorlu’dan Ereğli Adalet Sarayını ziyaret
  28.03.2024

  Bir dizi temaslarda bulunmak için memleketi Ereğli’ye gelen Cumhurbaşkanlığı İdari İşler Başkanı Sayın Doç. Dr. Metin Kıratlı ve Necmettin Erbakan Üniversitesi Rektörü Sayın Prof. Dr. Cem Zorlu Ereğli Adalet Sarayını ziyaret etti.

  Sayın Kıratlı’yı, Cumhuriyet Başsavcısı Hüseyin Yavuz, Adalet Komisyonu Başkanı Sinan Özbek ile Hakim ve Cumhuriyet Savcıları karşıladı. Daha sonra İdari İşler Başkanı Sayın Doç. Dr. Metin Kıratlı ve Necmettin Erbakan Üniversitesi Rektörü Sayın Prof. Dr. Cem Zorlu ile beraberindeki heyeti Cumhuriyet Başsavcısı Hüseyin Yavuz makamında kabul etti. Hâkim ve Cumhuriyet Savcıları ile sohbet eden Kıratlı, Hâkimlik yaptığı dönem ile şu anki göreviyle alakalı mesleki tecrübelerini Hâkim ve Cumhuriyet Savcılarıyla paylaştı.

  Son olarak hediyeleşmelerin ardından Cumhurbaşkanlığı İdari İşler Başkanı Sayın Doç. Dr. Metin Kıratlı ve Necmettin Erbakan Üniversitesi Rektörü Sayın Prof. Dr. Cem Zorlu başka bir programa katılmak için Ereğli Adalet Sarayından ayrıldı.

   

  Adres

  Cahı Mahallesi Otogar yanı Ereğli/Konya

  Telefon

  0 332 777 0033 - 0 332 710 1699

  0 332 712 6495 (adliye fax) - 0 332 710 1702 (infaz fax )

  E-Posta

  konya.ereglicbsisaretadalet.gov.tr